Главная

Про компанію

Шановні друзі, ласкаво просимо на інтернет-сайт компанії ТОВ «ПОВЕР»!

На нашому сайті ми прагнемо максимально повно і інформативно розповісти про компанію, її стратегічні цілі, пріоритети і принципи роботи.

Основна діяльність компанії «ПОВЕР» - це продаж Енергетичного вугілля з родовищ України, Росії та Казахстану. Відвантаження вугільної продукції здійснюється безпосередньо з вугледобувних підприємств - шахт і розрізів. Продукція, що поставляється на ринок компанією «ПОВЕР», володіє високими якісними характеристиками і користується значним попитом, як на Українському ринку, так і за кордоном.

Ми пропонуємо:

  • Широкий асортимент енергетичного вугілля різних марок і показників;
  • Відвантаження, як по Україні, так і на експорт - у будь-яку країну світу;
  • Безперебійне постачання вугіллям в будь-який час року.
  • Продаж коксу
  • Широкий спектр енергетичного вугілля;
  • Гарантовані обсяги вугілля, з можливістю збільшення до необхідних норм;
  • Ціни від виробників;
  • Зручна логістика.

Поставки виконуємо на умовах Інкотермс 2010;
- Професійний колектив, індивідуальний підхід до кожного клієнта;
- Закордонні представники в Росії і Європі, готові надати кваліфіковану допомогу.

За час роботи ми вибудували міцні, бездоганні відносини з споживачами і виробниками вугільної галузі і придбали імідж надійного і стабільного партнера.

Компанія «ПОВЕР» була заснована в 2010 році. Однак, попередній досвід керівництва та колективу компанії у вугільній галузі, з 1992 року, визначив необхідні пріоритети у становленні та розвитку бізнесу. Ми постійно розширюємо наші технічні і технологічні можливості, удосконалюємо логістику, впроваджуємо ефективні методи роботи компанії.

У нашій компанії працюють тільки професіонали, які мають досвід роботи у вугільній галузі та досвід роботи в зовнішньоекономічній діяльності.

Наша компанія має великий досвід роботи в галузі поставок кам'яного вугілля і володіє ресурсами, що дозволяють повністю задовольняти всі потреби покупців , забезпечуючи максимальну прийнятність ціни вугілля в співвідношенні з його якістю , обсягом та умовами поставки. Пріоритетна мета компанії - забезпечення гнучкої цінової політики і найбільш прийнятних умов постачання персонально для кожного споживача вугілля. Серед клієнтів ТОВ « ПОВЕР » є як великі організації так і малі підприємства України , Росії , компанії Туреччини , Словаччини, Польщі , Румунії , Болгарії та інших країн .

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених осіб!